Учасники наради, зокрема: заступники та радники голови облдержадміністрації, а також голови районів Дніпропетровщини зосередили увагу на робочих моментах та плануванні подальшої діяльності у вирішенні актуальних питань. Першочергові серед яких - безпекова ситуація й особливості опалювального сезону.