22 липня пройшло засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
На засідання запросили три підприємства, які мають загальну суму заборгованості більше 2 млн.
У результаті активної дискусії прийшли до висновку: усі борги мають бути виплачені до 1 жовтня 2021 року, того ж дня призначили наступне засідання комісії.




