1. Тип допомоги: грант
2. Термін дії: 2023 рік (орієнтовно)
3. Територія: громади, котрі постраждали внаслідок війни, а також приймаючі та транзитні громади.
4. Вид допомоги: до 150 тис. грн
5. Дедлайн: 01 травня 2023 року
6. Учасник(и): органи місцевого самоврядування; об’єднані територіальні громади;
місцеві територіальні громади; військово-цивільні адміністрації
7. Виконавець: МБФ “ІЗОЛЯЦІЯ”
8. Сфера діяльності: допомога населенню
Це можливість отримати до 150 000 гривень для органів місцевого самоврядування, які допомагають українцям під час повномасштабного вторгнення.
Евакуюйте людей з прифронтових зон, облаштуйте зручний тимчасовий притулок, займіться гуманітаркою або встановіть електрогенератори в своїй громаді – ІЗОЛЯЦІЯ підтримає будь-які корисні ініціативи.
Конкурсом опікується Міжнародний благодійний фонд “ІЗОЛЯЦІЯ” за фінансової підтримки ЄС. Це одна з тисяч можливостей ЄС для України.
У зв’язку з нерівномірністю ситуації з енергозабезпеченням у різних громадах, а також у зв’язку з закінченням холодного сезону в Україні, запити за напрямками:
облаштування офіційно організованих від органів місцевого самоврядування місць тимчасового перебування ВПО у зв'язку із збройною агресією рф (спальні місця, техніка для приготування їжі, прання, облаштування водопостачання та каналізації тощо - наведені приклади не є вичерпними) - при запитах на облаштування генераторами та/або іншими засобами забезпечення генерації електричного живлення;
облаштування офіційно організованих від органів місцевого самоврядування центрів з електрикою для цивільного населення у зв'язку із збройною агресією рф - закупівля генераторів чи іншого обладнання, при забезпеченні громадою безперебійного доступу населення до електроенергії, що буде надаватися у даних центрах з електрикою;
розглядаються за наявності офіційного обґрунтування від громади щодо поточного стану в енергосистемі регіону на дату подання запиту. Будь ласка, в обґрунтуванні зазначайте виключно поточні дані по енергосистемі (частоту відключень, стан інфраструктури тощо) та доступу населення до електропостачання.
За всіма напрямками Програми, однією з вимог є: постійний та безперешкодний доступ населення до обладнання, що закуповується в рамках Програми.
Оскільки мобільний зв’язок є нестійким, а деякі заявки потребують уточнень, будь ласка, перевіряйте вірність поштових адрес, що ви вказуєте на Платформі https://platform.izolyatsia.org/.
Саме за цими адресами команда ZMINA 2.0 комунікує з громадами, в залежності від налаштувань вашої поштової скриньки, лист може потрапити у папку спам.
У рамках проєкту ZMINA 2.0 за фінансової підтримки Європейського Союзу ми надаємо невідкладну допомогу для задоволення нагальних потреб громад, пов'язаних з війною, крім тих, які покриваються гуманітарною допомогою:
Забезпечення нагальних потреб населення, зокрема, у доступі до водопостачання, санітарії, енергетиці, їжі, медичної допомоги та товарів для здоров'я, притулку задля зменшення впливу війни на постраждале населення, доповнюючи гуманітарну допомогу та допомогу Європейського Союзу у сфері захисту цивільного населення;
Короткострокова реабілітація і відбудова для забезпечення жертв війни можливістю скористатися базовими соціально-економічними стандартами;
Підтримка заходів щодо подолання наслідків раптових переміщень населення та жертв війни;
Зміцнення спроможності реагувати на кризи та конфлікти та покращення безпеки населення та постачальників критичних послуг, які постраждали від війни.
Ми працюємо з громадами, котрі постраждали внаслідок війни, а також з приймаючими та транзитними громадами:
Громади, які найбільше постраждали від війни: Донецька, Житомирська, Луганська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області;
Транзитні громади (включаючи, але не обмежуючись цим): Вінницька, Дніпропетровська, Запорізька області;
Приймаючі громади (включаючи, але не обмежуючись, цим): Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька області.
Учасники:
Усі документи потрібно завантажувати у форматі PDF.
Зверніть увагу, що повноваження Заявника мають дозволяти отримання й розподіл або приймання на баланс майна, результатів виконання робіт та надання послуг відповідно до виду допомоги.
Запит можна подати для забезпечення нагальних потреб цивільного населення, а саме:
ВПО;
Постійних жителів громади, що постраждали від війни або зазнали негативного впливу від війни (мається на увазі втрата житла чи засобів існування, зменшення звичного рівня доступу до їжі, питної води чи ліків з огляду на збільшення кількості ВПО у межах територіальної громади).
Подайте заявку через онлайн-портал ІЗОЛЯЦІЇ.
Якщо через бойові дії у вас не має доступу до інтернету, розкажіть про це організаторам на info@izolyatsia.org. Вони нададуть вам контакти менеджера, який допоможе із заявкою.
Заявки приймаються щотижня. Ви дізнаєтеся результати вже через вісім днів після подання заявки.
ІнфоДжерело: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/428 або
https://izolyatsia.org/ua/project/war-related-population-needs/population-needs-info